Vyhledávání

RUCH Řevnice

RUCH Řevnice
Nové očkovací centrum Dobřichovice. Foto Neubert.cz

Nové očkovací centrum Dobřichovice. Foto Neubert.cz

Viděli jste už Baladu pro banditu?

Kdo jste ještě naše představení neviděl, nenechte si ho ujít a kdo jste již viděl a líbilo se Vám, přjidte znovu! Již tento víkend. Ohlasy jsou velké a kritici nám píší např. taková slova: "Povedlo se Vám to báječně!  Byla jsem unešená celým představením, muzikou, zpěvem, hereckými výkony všech! Jedním slovem 100x podtrženo ÚŽASNÉ!  I mému 12 letému synovi se to líbilo. Dnešní večer v lesním řevnickém divadle mi dal opravdu krásné chvilky, celé představení jsem doslova hltala. Troufám si říci, že Vaše provedení Balady pro banditu se mi líbilo mnohem mnohem více, než provedení brněnského divadla Na Provázku, které zahrálo "Baladu" vloni v srpnu v lesním divadle."

Řevnická lidová muzika Notičky se spolu s divadelními ochotníky  po roční odmlce rozhodla navázat na velmi úspěšné divadelní představení  Ať žijí duchové, které do Lesního divadla v Řevnicích přilákalo stovky diváků a ve Sloupu v Čechách ji tleskalo ve stoje na 1.200 diváků.

Na letošní červen chystá spolu s osvědčenými ochotníky hru Balada pro banditu.

Toto představení si nenechte ujít, protože kromě ostřílených divadelníků Alexandra Skutila a Romana Tichého se představí další úžasní herci. Diváky čekají více než tři desítky písniček, které většinou přednesou sami herci podporovaní dvacetihlavým divadelním sborem .Písně, které vás nadchnou  upravil Jan Martínek, který bude rovněž řídit malý divadelní orchestr, ve kterém nechybí ani sestry Kolářovy, vítězky Mezinárodních soutěží .

Režisérem představení je stejně jako v případě "Duchů" Jan Flemr.

Představení se konají 13. a 14. června vždy od 19:00 hodin. V neděli 15. června se začíná už v 17:00. Část výtěžku z představení bude věnována na rekonstrukci řevnického lesního divadla.

Vytvořeno 12.6.2014 14:11:23 | přečteno 112x | ernest
 
load