Vyhledávání

RUCH Řevnice

RUCH Řevnice
Nové očkovací centrum Dobřichovice. Foto Neubert.cz

Nové očkovací centrum Dobřichovice. Foto Neubert.cz

Modrý domeček čeká rekonstrukce

Pracovníci Modrého domečku chtějí zpříjemnit pobyt všem zákazníkům a rozhodli se zrekonstruovat první patro domu a rozšířit sem kavárenský provoz.

Nové prostory by měly zajišťovat klidné místo pro čtení, práci, schůzky nebo přátelská setkání nad dobrou kávou. Prostor bude vhodný i pro semináře, přednášky a prezentace. Rekonstrukcí se také získá kuchyň pro pečení a studenou kuchyni i  šatny pro zaměstnance. Konečně se také začne využívat terasa, která získá zastřešení. Zvětší se i počet chráněných pracovních míst pro lidi se zdravotním znevýhodněním. Již nyní se rozšířila cílová skupina o zaměstnance s tělesným postižením.

Celý projekt bude financován za podpory Norských fondů a z vlastních zdrojů Náruče v celkové hodnotě 3,5 milionu korun. Rekonstrukce je plánována na červenec,  provoz stávající kavárny by měl být minimálně omezen.

Proč pracovníci Modrého domečku nerekonstruují  staré nádraží, které  od města zakoupili? "Čekáme na dotace, bez kterých nelze rekonstrukci provést, "uvedla k tomu tisková mluvčí Marie Hrdá.

Vytvořeno 16.5.2015 19:19:28 | přečteno 108x | ernest
 
load