Vyhledávání

RUCH Řevnice

RUCH Řevnice
Nové očkovací centrum Dobřichovice. Foto Neubert.cz

Nové očkovací centrum Dobřichovice. Foto Neubert.cz

Adventní náměstí 2. 12.: Trhy, charitativní bazar i Mikuláš

mikuláš2.jpg

Hned tři vzájemně propojené předvánoční akce se o prvním adventním víkendu konají v Řevnicích. V sobotu 2. 12. se na náměstí Krále Jiřího z Poděbrad uskuteční nejen oblíbené Adventní trhy, ale také charitativní bazar Náruče a Pochod za Mikulášem.


Na náměstí můžete přijít nasát příjemnou sváteční atmosféru od 9. hodiny ranní. Náměstí se zaplní stánky, neváhejte se proto přijít pobavit a sejít s přáteli. K dostání zde budou vánoční dekorace a dárky, také něco na zahřátí. Chybět nebude ani kulturní program, společně si budete moci zazpívat známé koledy.Nezapomeňte se přitom zastavit i na Charitativním vánočním bazaru pro Náruč, který se uskuteční v kavárně Modrý domeček od 9.00 hodin. Část prostor kavárny se promění v atraktivní módní dům. „Nabídneme příjemnou a pohodovou vánoční atmosféru. Připravíme drobné pohoštění, abychom vám tento specifický zážitek v naší kavárně co nejvíce zpříjemnili,“ láká Marie Hrdá. Těšit se můžete na zajímavé kousky oděvů, bot, kabelek, dámských, pánských i dětských. Na výběr bude zboží ve všech velikostech. Zastoupeny budou přední české a světové značky i módní návrháři. Možná zde pořídíte parádní vánoční dárek! Veškerý výtěžek z této akce bude použit na podporu chráněných pracovních míst v kavárně Modrý domeček.
Až se venku setmí, přijde čas na tradiční Pochod za Mikulášem, i tentokrát v režii Mladého hlasu Řevnic. Start je od 17.00 do 17.30 hodin na Palackého náměstí. Děti se vydají přes Havlíčkovy sady, Divadelní ulicí do Lesního divadla, kde si budou moci nejen opéci buřta, čeká je i nadílka a setkání s Mikulášem a jeho andělským i pekelným doprovodem. 

Vytvořeno 28.11.2017 8:19:05 | přečteno 437x | matej.bartak
 
load