Vyhledávání

RUCH Řevnice

RUCH Řevnice
Nové očkovací centrum Dobřichovice. Foto Neubert.cz

Nové očkovací centrum Dobřichovice. Foto Neubert.cz

Do řevnického kina míří Vertigo i Redl

Vlasta Redl

Držitel prestižních Andělů v kategorii jazz a blues kapela Vertigo zahraje v neděli 21. října v řevnickém kině od 18 hodin. Vertigo je jedna z nejoriginálnějších česko-slovenských skupin. V roce 2002 ji založili pianista Vojtěch Procházka, saxofonista Marcel Bárta, kontrabasista Rastislav Uhrík, bubeník Daniel Šoltis, postupně se přidali trumpetista Oskar Török a zpívající violoncellistka Dorota Barová.
Dalším říjnovým lákadlem řevnického kina je koncert všeuměla Vlasty Redla a jeho „Tiché party“ v pondělí 29. října. Koncert skladatele, textaře a zpěváka, spisovatele, producenta, kterého není snadné „polapit“, začne v 19:30.
V neděli 11. listopadu se od 18 hodin můžete těšit na zpěvačku, multiinstrumentalistku a autorku hudby i textů Radůzu. V listopadu do kina v Řevnicích zavítá ještě Ondřej Ruml. V úterý 20.listopadu zde od 19:30 hodin uvede svůj pořad Na hubu. Jde o one man show zpěváka a performera, který se svým looperem dokáže vytvořit celý orchestr jen za pomoci vlastního hlasu a těla. 


Vytvořeno 18.10.2018 9:57:44 | přečteno 448x | matej.bartak
 
load