Vyhledávání

RUCH Řevnice

RUCH Řevnice
Nové očkovací centrum Dobřichovice. Foto Neubert.cz

Nové očkovací centrum Dobřichovice. Foto Neubert.cz

Lesní školka díky dotaci zase o něco lepší

V rámci podpory ze Státního fondu životního prostředí České republiky, získal spolek Země finanční podporu pro projekt Výuka v přírodě- úprava Země dětem, ve výši 339 074 Kč, který realizoval v letech 2018-2020.
Tento projekt je financován Státním fondem životního prostředí České republiky na základě rozhodnutí ministra životního prostředí.
Dotace byla použita na pořízení a doplnění venkovních prvků sloužících pro výuku dětí. Bylo zakoupeno zcela nové opláštění stávající jurty spolu s vybudováním střešního okna pro lepší cirkulaci vzduchu. Dále bylo zhotoveno zastřešené místo k rukodělným činnostem (dílnička), v rámci enviromentální výchovy a pro její podporu byly zhotoveny vyvýšené záhony, na kterých se díky pravidelné péči děti urodilo spousty zeleniny. Byly zakoupeny a zasazeny jedlé keře a nářadí sloužící k péči o zeleň. Dále byl díky finanční dotaci uskutečněn kurz IPRK, kurz zážitkové první pomoci. Spolek země tak děkuje i členům spolku, kteří se zapojili do rodičovské participace a přiložili pomocné ruce k dílu.vlajka EUlogo SFZPmzp logo

Vytvořeno 11.2.2021 20:00:12 | přečteno 489x | matej.bartak
 
load