Vyhledávání

RUCH Řevnice

RUCH Řevnice
Nové očkovací centrum Dobřichovice. Foto Neubert.cz

Nové očkovací centrum Dobřichovice. Foto Neubert.cz

Tréninky taekwon-do se konají v řevnické sokolovně

Všichni zájemci o taekwon-do jsou srdečně zváni na tréninky, které pravidelně probíhají v Řevnicích, a to každé úterý od 17:00 do 18:30 v místní sokolovně. 

Jde o největší školu Taekwon-Do ITF v České republice a již tradičně pořádá nábor nových studentů. První měsíc tréninků je zcela zdarma, podívat se můžete přijít i vy. 
Taekwon-do je moderní korejské bojové umění, které si dává za cíl všestranný rozvoj jeho studentů po fyzické, psychické i morální stránce. Hlavní morální zásady, kterými by se měl řídit každý taekwondista jsou zdvořilost, čestnost, vytrvalost, sebeovládání a nezkrotný duch. V České republice se taekwon-do cvičí od roku 1987 a je organizováno Českým svazem taekwon-do ITF, jehož členem je i škola Ge-Baek Hosin Sool. Jako technický dohled zde působí mezinárodně uznávaný korejský velmistr HWANG HO-YONG, IX. dan. Mimo sportovní stránku je kladen nemalý důraz na výuku umění sebeobrany. Naše činnost je zaměřena především na mládež školního věku, ale členskou základnu tvoří i děti předškolního věku, senioři a dokonce i celé rodiny.
Tréninky probíhají vždy pod dohledem kvalifikovaných učitelů. Standardem naší školy je vysoká kvalita, velké množství tréninků a bezkonkurenční školné. Pravidelně pořádáme zkoušky na technické stupně, výukové semináře, soustředění, závody a nabízíme také individuální výuku. Tréninky v Řevnicích probíhají pod vedením Radka Záhejského I. Dan; +420 736 222 675. Více informací o škole Ge-Baek Hosin Sool najdete na internetových stránkách www.tkd.cz

Vytvořeno 12.9.2016 11:38:39 | přečteno 367x | matej.bartak
 
load