Vyhledávání

RUCH Řevnice

RUCH Řevnice
Nové očkovací centrum Dobřichovice. Foto Neubert.cz

Nové očkovací centrum Dobřichovice. Foto Neubert.cz

Od ledna nastupuje v Řevnicích nová dětská lékařka

mudr kopelentova

Od nového roku se na dětské pacienty v Řevnicích těší MUDr. Eliška Kopelentová, pediatr, alergolog a klinický imunolog s více než dvacetiletou praxí v oboru.

MUDr. Eliška Kopelentová se narodila v Rakovníku a vystudovala 1. lékařskou fakultu UK v Praze, kde v roce 1997 promovala.

Od roku 1998 pracovala na dětském oddělení v Oblastní nemocnici v Kolíně, nejprve jako pediatr na lůžkovém oddělení a později v ambulanci praktického lékaře pro děti a dorost a dále v ambulanci alergologie a klinické imunologie. Postupně složila atestaci z pediatrie, získala specializovanou způsobilost v oboru praktické lékařství pro děti a dorost a atestaci v oboru alergologie a klinické imunologie. V posledních 5 letech pracuje rovněž v ambulanci alergologie a klinické imunologie Ústavu imunologie při Fakultní nemocnici v Praze Motole, kde se věnuje zejména problematice potravinové alergie a atopického ekzému u dětí i dospělých. Je autorkou řady odborných článků a spoluautorkou několika knižních monografií pro odbornou i laickou veřejnost.

Ve své odborné praxi zastává individuální a citlivý přístup k dětem i dospívajícím, s důrazem na komunikaci s rodiči a nejmenšími pacienty, tak aby návštěva lékaře nebyla spojena se strachem a obavami. Pozitivní vztah s pacienty a rodiči založený na důvěře považuje za základ úspěšného provázení dítěte od novorozeneckého věku do dospělosti a základ úspěšné terapie případných onemocnění. Důraz klade na preventivní péči a podporu zdravého životního stylu celé rodiny.

Zkušenosti se závažnými pacienty, které měla a má možnost léčit v rámci nemocniční péče v oblastní i fakultní nemocnici, jsou zárukou širokého rozhledu a komplexní diferenciální diagnostiky.


Vytvořeno 28.11.2019 12:27:50 | přečteno 4034x | matej.bartak
 
load