Vyhledávání

RUCH Řevnice

RUCH Řevnice
Nové očkovací centrum Dobřichovice. Foto Neubert.cz

Nové očkovací centrum Dobřichovice. Foto Neubert.cz

Když se řekne EKOS (3 - pokračování)

V minulém čísle jsem slíbil, že budu průběžně a stručně informovat řevnické občany o současné situaci v Ekosu. Předkládám vám přehled o stáří techniky, se kterou musíme pracovat, tak, aby si každý nezainteresovaný mohl udělat úsudek sám.

  Uvedu příklad.  Zahájíme úklid komunikací s úklidovým vozem IFA, který je starý 21 let. Po hodině provozu pracovník zjistí technickou závadu, která brání v dalším provozu. Po odstavení auta sháníme téměř nedostupné náhradní díly, protože se již nikde nevyrábějí. Než se auto zprovozní, trvá to měsíc i déle.  Bohužel na nákup nové techniky nejsou v současné době finanční prostředky. Na Radě města jsem v březnu letošního roku informoval radní, že tento rok je konsolidační a napřesrok se situace ve firmě podstatně zlepší. Hospodaření v Ekosu za prvních 8 měsíců letošního roku je následující: VÝNOSY               12,242.578,- Kč

NÁKLADY            11,311.048,- Kč
ZISK                            931.530,- Kč   Příště budu informovat o výstavbě kanalizace v Řevnicích a o tom, jak se Ekos svým způsobem na ní podílí.  

Ing. Václav Zdráhal

Jednatel společnosti

Vytvořeno 21.10.2011 18:38:23 | přečteno 318x | ernest
 
load