Vyhledávání

RUCH Řevnice

RUCH Řevnice
Nové očkovací centrum Dobřichovice. Foto Neubert.cz

Nové očkovací centrum Dobřichovice. Foto Neubert.cz

Velký úspěch ZUŠ Řevnice v okresním kole soutěže základních uměleckých škol ČR 2012

Ve dnech 1. 2. 2012 a 2. 2. 2012 proběhlo okresní kolo soutěže základních uměleckých škol  ČR 2012 v sólovém zpěvu a ve hře na dechové dřevěné a žesťové nástroje. Vedle pořadatelských ZUŠ Dobřichovice a Černošice se zúčastnily školy z okresu Praha-západ ( ZUŠ Roztoky, ZUŠ Libčice, ZUŠ Vrané, soukromá ZUŠ Jesenice). Žáci z naší ZUŠ Řevnice, kteří postoupili ze školního kola (informovali jsme v minulém čísle Ruchu) vyhráli v konkurenci  50ti dětí několik prvních cen s postupem do krajského kola a také obsadili další ceny ve svých kategoriích. Porota složená z pedagogů výše jmenovaných škol, přičemž pro objektivnost žádný z pedagogů nesměl hodnotit nejen svého žáka, ale i děti ze své domovské ZUŠ, rozhodla takto:

v sólovém zpěvu:                                                                                                                     Zuzana Valešová – 1. místo s postupem, Julie Slovenčíková – čestné uznání  ve hře na zobcovou flétnu:                                                                                                                                           Eliška Kirova – 1. místo s postupem, Barbora Konečná – 3. místo, Barbora Kostlánová – 2. místo, Štěpánka Sklenková – 1. místo s postupem, Anna Masnerová – 2. místo, Kristýna Lacigová – 2. místo ve hře na klarinet:                                                                                                                Kateřina Čermáková – 1. místo s postupem, Kamila Kubinová – 1. místo s postupem a          Jindřich Paukert – 1. místo s postupem Věřím a doufám, že soutěž přinesla dětem mnoho dobrého a velkou zkušenost. Zároveň si mohly poslechnout konkurenci a uvěřit tomu, že talent v hudbě nestačí. Je to jen krásný dar a předpoklad, který se musí prací a denním cvičením podporovat a rozvíjet. Pak bude hudba znít krásně. PŘEJEME HODNĚ ZDARU A ŠTĚSTÍ V KRAJSKÉM KOLE!!!!

                                                                                              MgA. Jan Pařík, Ph.D                                                                                              za hudební odd. ZUŠ Řevnice

 
Vytvořeno 13.2.2012 1:26:33 | přečteno 271x | ernest
 
load