Vyhledávání

RUCH Řevnice

RUCH Řevnice
Nové očkovací centrum Dobřichovice. Foto Neubert.cz

Nové očkovací centrum Dobřichovice. Foto Neubert.cz

Zvláštním vlakem „Bartoloměj“ do Všeradic

V sobotu 24.8.2013 ožijí železniční tratě na Berounsku nevšední podívanou. Na Liteňce, trati Zadní Třebaň-Lochovice i v Berouně, bude představena nová moderní motorová jednotka řady 845 pro regionální osobní železniční dopravu.

Jízda zvláštního vlaku „Bartoloměj“ proběhne v rámci prezentace projektu Naše vlídná nádraží, který  realizuje k propagaci tohoto projektu MAS Karlštejnsko, o.s.,z opatření IV.2.1 Programu rozvoje venkova.

Zvláštní vlak vyjede v 8:30 z Berouna do Zadní Třebaně, Lochovic a dopolední část jízdy zakončí ve Všeradicích na Bartolomějské pouti, kde bude vystaven. Zpět do Berouna se vrátí odpoledne v 18:00 hodin.

Během jízdy vlaku a jeho vystavení ve stanici Všeradice budete široká veřejnost seznámena s realizací projektu Naše vlídná nádraží, který položí základ revitalizaci železničních stanic a zastávek v Karlštejnsku.

Jízda tohoto vlaku nepodléhá placení jízdného, pozvánky k jízdě vlakem a podrobný jízdní řád si mohou zájemci vytisknout z webových stránek obcí a na www.karlstejnskomas.cz .

Na jízdu se můžete registrovat a zajistit si místenku prostřednictvím elektronického přístupu na této adrese.

Za MAS Karlštejnsko, o.s.

Radomír Hanačík

 
Vytvořeno 20.8.2013 13:24:43 | přečteno 276x | ernest
 
load