Vyhledávání

RUCH Řevnice

RUCH Řevnice
Nové očkovací centrum Dobřichovice. Foto Neubert.cz

Nové očkovací centrum Dobřichovice. Foto Neubert.cz

Sebevražda kvůli exekuci

Finanční problémy, deprese, strach z budoucnosti. To všechno zřejmě stálo za strašlivým rozhodnutím pětačtyřicetiletého muže z Řevnic. Když z jeho bytu odešli exekutoři, pokusil se o sebevraždu. Policisté ho našli oběšeného.

„Při dnešní exekuci asistovali kolegové z obvodní oddělení Řevnice, kdy byl předpoklad, že by exekuce nemusela probíhat standardním způsobem. Proběhla ale v pořádku," řekla Blesk.cz mluvčí středočeské policie Štěpánka Zatloukalová. Po jejím skončení manželka muže z domu odešla a zalarmovala policisty, kterým sdělila své obavy, že by muž mohl být po provedené exekuci agresivní.

"Kolega, který informaci zaznamenal, ihned přivolal hlídku, která vstoupila do domu a našla muže, který se pokusil o sebevraždu. Díky jejich duchapřítomnosti začali muže oživovat a zachránili mu tím život,“ dodala mluvčí.

„Byli jsme přivoláni policií do bytu v Řevnicích, kde byl pravděpodobně pacient, který už se dříve léčil na psychiatrii, který se údajně chtěl oběsit. Při příjezdu na místo policie otevřela byt, naše posádka ho resuscitovala a napojila na umělou plicní ventilaci. Následně byl převezen na ARO jedné z pražských nemocnic,“ řekl Blesku ředitel Trans Hospital Bořek Bulíček.

Zdroj: Blesk.cz., 9. ledna 2014

Vytvořeno 10.1.2014 8:29:36 | přečteno 848x | ernest
 
load