Vyhledávání

RUCH Řevnice

RUCH Řevnice
Nové očkovací centrum Dobřichovice. Foto Neubert.cz

Nové očkovací centrum Dobřichovice. Foto Neubert.cz

Císař Karel Král navštívil Řevnice

[caption id="attachment_5803" align="alignright" width="150"]kralovskypruvod-150x150.jpg, obrázek se otevře v novém okně Foto: Daniel Kudlička[/caption]

Královský průvod 2014 byl trochu skromnější, ale náš. Role Karla IV. se zhostil Karel Král a byl stejně přesvědčivý jako v Noci na Karlštejně, jen z purkrabího povýšil na císaře.

Na řevnickém trhu se v rámci dne dětí skvěle prezentovaly školky ZeMě a Pikolín, v jejich dílničkách bylo pořád plno. Příjemným překvapením v programu bylo vystoupení souboru Gaudium (ZUŠ). To co zaznělo, mělo vysokou úroveň a je jasné, že té se nedosahuje snadno – díky Kristýně Němečkové i všem členkám!

Na Portu pozvala skupina Excelence.

O finále programu i uvítání průvodu se s přehledem postaral Klíček, pod vedením Ludmily Chroustové zvládl i zpoždění průvodu. Účinkovaly všechny věkové skupiny a tance i vybraná hudba byly působivé.

Ozdobou vítajících davů byli uniformovaní členové mysliveckého sdružení a především Havlíčci nejen ve slavnostních úborech, ale s praporem i stuhami. Takového uvítání se jistě císaři nedostalo nikde jinde na trase.

Díky všem, kteří přispěli ke zdaru trhu i průvodu.

VS

Vytvořeno 12.6.2014 14:32:29 | přečteno 325x | ernest
 
load