Vyhledávání

RUCH Řevnice

RUCH Řevnice
Nové očkovací centrum Dobřichovice. Foto Neubert.cz

Nové očkovací centrum Dobřichovice. Foto Neubert.cz

Zahájení prací na výstavbě kruhového objezdu

Dne 14. 7. 2014 v 8:00 hodin ráno začaly probíhat práce na vybudování kruhového objezdu na křižovatce silnic II/115 a II/116 v obci Lety. Průjezd je křižovatkou umožněn pouze kyvadlovou dopravou, která znamená značné zpomalení dopravy pro pojíždějící vozidla.

Kruhový objezd se bude budovat na dvě etapy. Nyní zahájená první etapa sice stále umožňuje průjezd křižovatkou do všech tří směrů (na Karlštejn, Dobřichovice i Řevnice), ale s velkými časovými ztrátami.

Druhá etapa plánovaná od poloviny září do konce října uzavře odbočení na II/116 - ve směru na Karlštejn tak zůstane neprůjezdná.

Žádáme všechny výletníky, aby se určitě obci Lety vyhnuly a pro cestu na Karlštejn využili jiné příjezdové cesty (z D5 sjeli v obci Mořina na Hlásnou Třebaň, ze Strakonické sjeli až na exitu na Mníšek a dál pokračovali přes Řevnice na obec Liteň až do Karlštejna.

Obyvatele místních obcí žádáme, aby pro cestu do Prahy využili taktéž výjezd na Mníšek nebo směrem na Kuchař a Ořech, určitě tak lze dosáhnout včasných příjezdů do zaměstnání.

Žádáme tímto všechny řidiče o respektování dočasného dopravního značení a skutečně opatrnou a ohleduplnou jízdu obcí Lety po dobu výstavby kruhového objezdu a obnovy povrchu komunhikací Pražská a Karlštejnská.

Práce by měly bát dokončeny do konce října 2015.

Barbora Tesařová

starostka obce Lety

Vytvořeno 14.7.2014 16:08:15 | přečteno 259x | ernest
 
load