Vyhledávání

RUCH Řevnice

RUCH Řevnice
Nové očkovací centrum Dobřichovice. Foto Neubert.cz

Nové očkovací centrum Dobřichovice. Foto Neubert.cz

Olympia Wellness ve Všenorech od září nabídne desítky nových kurzů, špičkové trenéry i modernizovan

Známé sportovní centrum Olympia Welness ve Všenorech čekají po prázdninách velké změny. Nový nájemce rozšířil centrum o několik zón, například crossfitovou tělocvičnu nebo sál bojových sportů. Návštěvníky dále čekají 4 kategorie tréninků a hlavně špičkoví sportovní specialisté, do nichž provozovatel investoval. Výrazně také stoupne počet kurzů pro děti. V centru Olympia Wellness to zkrátka od září bude naplno žít sportem. Přijďte se podívat!

Všenorské sportovní centrum chce navázat na období své největší slávy

Olympia Wellness bylo na konci devadesátých let oblíbeným místem, kam kvůli výjimečnému vybavení i kvalitě služeb jezdili cvičit milovníci pohybu z daleka. Od té doby ovšem konkurence v oboru hodně vzrostla a udržet si jedinečné postavení mezi dobře vybavenými fitness centry je mnohonásobně těžší. Přesto je právě to cílem nových nájemců Olympia Wellness. Vsadili přitom na  spolupráci s nejlepšími odborníky, sofistikovanou skladbu nabízených programů a na pozitivní dopad cvičení na zdravotní stav klientů.

Tréninky pro každého

Sportovní tréninky jsou rozděleny do čtyř základních kategorií, aby si každý mohl vybrat přístup, který mu bude vyhovovat. Základní úroveň představuje studiová hodina s instruktorem s kapacitou 18 osob, po ní následuje studiová hodina s osobním trenérem s maximální kapacitou 10 lidí. Náročnější zájemci si mohou vybrat skupinový osobní trénink pro max. 4 osoby a ti, kdo vyžadují skutečně čistě individuální přístup, mají k dispozici osobní trénink jeden na jednoho.

Nové uspořádání vychází vstříc současným trendům

Návštěvníci sportovního centra ve Všenorech se od září mohou těšit také na některé zbrusu nové tréninkové zóny s novým vybavením. Jednou z nich je tělocvična pro cross tréninky. Tento typ cvičení zažívá v poslední době masivní rozmach, po celém světě vzniká jedna crossfitová tělocvična za druhou, ale bohužel často chybí dostatečná odbornost při vedení těchto velmi náročných tréninků. Cvičení pak ztrácí na účinnosti, a dokonce může být i nebezpečné. V Olympia Wellness však věnovali výběru trenérů mimořádnou pozornost a tak zde bude tento druh pohybové aktivity v rukou skutečných profesionálů.

Další novinkou bude sál bojových sportů, kde zájemci mohou navštěvovat silové kruhové tréninky, extrémní MMA tréninky i osobní boxerské tréninky. Přímo uprostřed posilovny dále vznikne nová funkční zóna, která bude věnována funkčním tréninkům v mini skupinkách. Návštěvníky na této ploše čeká cvičení s Kettlebells, Vipr a Flowin. Zóna s konstrukcí pro TRX zůstane zachována. Velký sál pak bude nově hostit spoustu nových lekcí rozdělených podle limitu maximálního počtu cvičících. Osobní trenéři povedou hodiny s maximální kapacitou do deseti lidí, nebudou jen předcvičovat, ale chodit mezi klienty, opravovat, pomáhat a nastavovat správné držení těla.

Cvičení pro děti

Další novinkou v Olympia Wellness je výrazné navýšení nabídky cvičení pro děti. Velký důraz bude kladen na vytvoření správných návyků a osvojení si základních technik v co nejranějším věku, které později dětem značně usnadní provozování všech pohybových aktivit - a to zdaleka nejen těch sportovních. V pojetí nového Olympia Wellness se dětské sportování nepojí s bolestmi, úrazy, nevyváženým a jednostranným svalovým rozvojem či postojovými defekty, ale naopak je tím, co může takovým problémům efektivně předejít. Skladba kurzů i volba trenérů má za cíl co nejvyváženější rozvoj dětí.

Od září otevíráme tyto nové kurzy pro děti

  • Baletní, dramatická a taneční průprava pro předškolní děti
  • Základy jógy pro děti
  • Zdravotně nápravné cvičení pro matky s dětmi
  • Jóga a balet pro školní děti
  • Základy silového tréninku pro juniory
  • Základy cvičení na posilovacích strojích pro juniory

Pokračovat dále budou kurzy: Dětský aerobik, Kick box, Zumba pro děti i Squashová školička.

Nalákali jsme vás na novinky ve sportovním centru Olympia Wellness? Těšíme se na shledanou v září! Další informace najdete na našem webu www.olympiawellness.cz či na našem Facebooku.

(Placená inzerce)

Vytvořeno 19.8.2014 8:24:28 | přečteno 467x | ernest
 
load