Vyhledávání

RUCH Řevnice

RUCH Řevnice
Nové očkovací centrum Dobřichovice. Foto Neubert.cz

Nové očkovací centrum Dobřichovice. Foto Neubert.cz

Podzimní akce v CKP Dobřichovice

Seminář Něžná náruč rodičů s Mgr. Šabíkovou se uskuteční v Centru komplexní péče Dobřichovice 13. 11. nebo 29. 11. 2014. Dozvíte se a prakticky si vyzkoušíte, jak miminko do osmi měsíců správně podporovat v jeho přirozené aktivitě, jak jej chovat, pokládat, nosit atd. Seminář je vhodný jak pro současné i nastávající rodiče, tak pro jiné pečující osoby o novorozence a kojence.

Pokud Vás zajímá, jak si včas všimnout signálů, které nám tělo dává, dříve než se přehoupne do nemoci, zarezervujte si sobotní Tělo a stres 22. 11. 2014.

Pro dobřichovické občany (matky na MD, seniory nad 60 let, ZTP, studenty) máme připravenu grantovou slevu od města Dobřichovice na skupinové programy (lze uplatnit také na Něžnou náruč rodičů i Tělo a stres).

Již nyní popřemýšlejte o chystaných setkáních v rámci Taneční a pohybová terapie, kterou pro vás připravujeme od 20. 1. 2015. Prozkoumáte, jak je váš vnitřní svět ovlivňován skrze pohyb okolím a naopak, jak vy svým pohybem ovlivňujete okolí. Vyzkoušíte si, jaký pohyb vám může energii dodávat a jaký může podporovat únavu. Nepůjde o výuku konkrétního tanečního stylu nebo formy. Nebude hrát roli, jak pohyb vypadá navenek. Není snahou, aby pohyb byl za každou cenu estetický. Jde o vnitřní prožitek a o to, co tento prožitek může přinést užitečného pro každodenní život.

www.ckp-dobrichovice.cz

 
Vytvořeno 20.10.2014 5:06:30 | přečteno 271x | ernest
 
load