Vyhledávání

RUCH Řevnice

RUCH Řevnice
Nové očkovací centrum Dobřichovice. Foto Neubert.cz

Nové očkovací centrum Dobřichovice. Foto Neubert.cz

Hledá se instalatér

* EKOS Řevnice spol. s r. o. hledá pracovníka na pozici „Montér a strojník vodovodů a kanalizací“ v Řevnicích. Náplň práce: obsluha, údržba a opravy vodohospodářských zařízení a ostatního majetku společnosti, montážní práce na drobných zakázkách v místě působení společnosti, podíl na pohotovostní připravenosti spojené s provozem vodovodů a kanalizací.

Požadujeme výuční list v příbuzných oborech (správa vodovodů a kanalizací, instalatérství, …), maturita a SŠ vzdělání výhodou , praxi v příbuzných oborech (správa vodovodů a kanalizací, instalatérství, …), samostatnost, zodpovědnost, řidičský průkaz skupiny B, zdravotní stav odpovídající práci s pitnou vodou, bezúhonnost.

Nabízíme hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou nástup možný ihned, stabilitu Městem vlastněné společnosti, práci v Řevnicích a nejbližším okolí, podmínky pro profesní rozvoj, zaměstnanecké benefity (týden dovolené navíc, stravenky).

Strukturovaný životopis, potvrzení o dosaženém vzdělání a výpis z rejstříku trestů zašlete na kubasek.ekos@revnice.cz, více informací p. Kubásek, tel. 702 041 427.

Vytvořeno 19.11.2014 2:09:43 | přečteno 333x | ernest
 
load