Vyhledávání

RUCH Řevnice

RUCH Řevnice
Nové očkovací centrum Dobřichovice. Foto Neubert.cz

Nové očkovací centrum Dobřichovice. Foto Neubert.cz

Havlíček se loučil

havlicek-150x150.jpg, obrázek se otevře v novém okněStalo se již tradicí, že spolek Dělnická beseda Havlíček pořádá poslední listopadovou sobotu rozloučení s právě končícím rokem. Ani v letošním jsme tuhle tradici neporušili a sešli se 29. 11., abychom uzavřeli rok 2014 jako každoročně v restauraci U Jelínků.

Je pravdou, že ačkoliv, nebo snad právě proto, že letošní rok byl pro spolek a jeho vedení  dost náročný, jak oslavou 110 let nepřetržitého trvání spolku, tak i další spolkovou činností, byla účast 23 lidí na této závěrečné akci ze strany členů nepřesvědčivá. Bude to téma pro nové vedení Dělnické besedy Havlíček, jak tuhle akci zatraktivnit a přiblížit ji členům spolku a veřejnosti.

Nicméně i přes malou účast se rozloučení s rokem vydařilo. Mírou vrchovatou k tomu  přispěla velice chutně připravená večeře spolu s rychlou a pozornou obsluhou, za což si Luboš s Jitkou a kluky zaslouží naše poděkování.

O kulisu a dobrou náladu se postarala hudba „Country Řevnice“, která zahrála jak ke  zpěvu, tak i k tanci. Zahrála opravdu dobře, také jí děkujeme.

Zdeněk Burián

Vytvořeno 16.12.2014 15:00:46 | přečteno 297x | ernest
 
load