Vyhledávání

RUCH Řevnice

RUCH Řevnice
Nové očkovací centrum Dobřichovice. Foto Neubert.cz

Nové očkovací centrum Dobřichovice. Foto Neubert.cz

Nejčtenější knihy v řevnickém knihkupectví

Řevnické knihkupectví Leamos (název knihkupectví je vypůjčen ze španělštiny) se na náměstí již zabydlelo a stalo se místem set20kávání přátel literatury. Důkazem je zájem o knihy různorodých témat. Vedle knih zde zakoupíte také společenské hry a dřevěné hračky. Paní Zuzana Drhličková nám poskytla přehled nejčtenějších knih v posledním období.

Řevnice na starých pohlednicích - Jindřich König

Nádherně zpracovaná historie Řevnic v dobových pohlednicích.

Vaříme s Láďou Hruškou 

Populární potravinový inspektor a reportér TV NOVA Láďa Hruška vstoupil do povědomí českých diváků také jako kuchař a dokázal, že vařit se dá levně a přitom chutně.

Manželovo tajemství - Liane Moriarty

Cecilia Fitzpatricková má všechno, co by si člověk mohl přát; je úspěšná v práci, oblíbená mezi lidmi a především má tři krásné dcery a spokojené manželství. Její život je řádný a neposkvrněný jako její domov. Dopis jejího manžela, který měl být objeven až po jeho smrti, ale všechno změní...

Deník malého poseroutky 8 - Fakt smůla Jeff Kinney

Gregu Heffleymu ujíždí půda pod nohama. Jeho nejlepší kamarád Rowley Jefferson se na něj vybodnul a najít si nové kamarády bude fakt fuška. Aby obrátil štěstí na svou stranu, Greg se rozhodne, že zariskuje a nechá svá rozhodnutí na náhodě...

Přízrak - Jo Nesbo

Harry Hole se po třech letech strávených v Hong Kongu vrací domů do Norska, nejde ovšem o žádnou zdvořilostní návštěvu. Po příletu okamžitě míří na policejní ředitelství, kde žádá svého někdejšího nadřízeného, aby se mohl ujmout vyšetřování již takřka uzavřeného a objasněného případu vraždy na drogové scéně.

 thr

Vytvořeno 20.1.2015 17:44:28 | přečteno 1591x | ernest
 
load