Vyhledávání

RUCH Řevnice

RUCH Řevnice
Nové očkovací centrum Dobřichovice. Foto Neubert.cz

Nové očkovací centrum Dobřichovice. Foto Neubert.cz

Řevnice se na pár dní proměnily v Indii

Žáci řevnické ZUŠky i spolupracující profesionálové nezaháleli ani první prázdninové dny a během Letní filmové a taneční školy prožili Cestu do Indie a zpět.

zus2.jpg, obrázek se otevře v novém okně

zus1.jpg, obrázek se otevře v novém okně

Na pět dnů se tak Řevnice proměnily v indické městečko - na asfaltě se objevili sloni, děti se oblékly do sárí a harémových kalhot, na Zámečku zavlála batikovaná vlajka, svůdné tanečnice tančily nejen před Galerií -13, břeh Berounky se proměnil v indický trh. Děti i dospělí ochutnali asijská jídla (jak jinak než rukama), vyzkoušeli si  i tetování.

Natáčelo a fotilo se na nádraží, na loukách, u Berounky (ta se na chvíli proměnila v řeku Gangu). Výsledky snažení najdete v okouzlujícím videoklipu https://www.youtube.com/watch?v=3GGHxyGaqRs, který vznikl pod vedením kameramanů Edity Kainrathové a Jiřího Milfaita. Minifilm sestříhala  Kateřina Krutská Vrbová, která vedla kompletní režii. "Chtěli bychom založit tradici - Letní filmové a taneční školy, a příští rok spolupracovat s kinem," komentovala akci ředitelka Ivana Junková.  Letos tam měla ZUŠka jen závěrečnou presentaci a vystoupení. Samotný spot se promítal v letním kině.

red

Vytvořeno 20.7.2015 23:29:01 | přečteno 684x | ernest
 
load