Vyhledávání

RUCH Řevnice

RUCH Řevnice
Nové očkovací centrum Dobřichovice. Foto Neubert.cz

Nové očkovací centrum Dobřichovice. Foto Neubert.cz

Nepřeberná zábava, komentovala návštěvnice festival Hravě a zdravě

 O víkendu 5. září jsme navštívili vaše město Řevnice a mile nás překvapila osvěta na perfektně připravený a zorganizovaný festival Hravě a zdravě. Tolik návštěvníků, tolik radostných očiček dětí, které měly možnost si zahrát hry, zdravě soutěžit, malovat, zazpívat si, bubnovat do rytmu, vidět práci hasičů, prohnat se po tenisových kurtech, vytvořit si svého strašáka či podívat se do místního kina.

Nepřeberná  smysluplně na sebe navazující zábava. Vše připravené pro děti a jejich rodiče, na své si přišel i rodilý  "Řevničák." Krásné zakončení vystoupením kapely The Tap Tap v Lesním divadle, které bylo zaplněno do posledního místečka.

Proto si dovolím vyseknout poklonu těm, kteří tuto velkou podzimní festivalovou akci zorganizovali.  Zábava se povedla, ale za ní je tvrdá práce vyjednávání, připravování, shánění sponzorů, trochu nervy a hlavně chuť něco pěkného udělat nejen pro sebe, ale i pro ostatní lidi. Stojí za ní lidé z OS Náruč, děvčata z Rodinného centra Leťánek a bezesporu město Řevnice. Věřím, že 1.rodinný festival bude mít pokračování a již dnes se těším na další rok.

Dana Šoulejová Dana, Karlovy Vary
Vytvořeno 10.9.2015 20:19:41 | přečteno 516x | ernest
 
load