Vyhledávání

RUCH Řevnice

RUCH Řevnice
Nové očkovací centrum Dobřichovice. Foto Neubert.cz

Nové očkovací centrum Dobřichovice. Foto Neubert.cz

Politika a škola

Šest opozičních zastupitelů je nespokojených se situací v řevnické základní škole. Ve svém prohlášení zvou všechny spoluobčany na příští zasedání zastupitelstva, kde chtějí situaci ve škole důkladně diskutovat. Diskutovat o škole, úrovni poskytovaného vzdělání, budoucnosti může být skutečně přínosné. O tom se ale mluvit nebude.  Opoziční zastupitelé chtějí diskutovat o nátlaku rady města, který vedl k odchodu paní ředitelky Pavlíny Seidlerové.

Když už se bude daná věc veřejně diskutovat, měli by dva z podepsaných zastupitelů, kteří seděli před více než dvěma lety v r města vysvětlit okolnosti, za kterých se na jaře 2013 rozhodli vyhlásit konkurz na ředitele základní školy. Na minulém veřejném zasedání zastupitelstva dne 31. srpna k tomuto tématu totiž ze strany jednoho z nich zazněly zcela nová šokující tvrzení, která rozhodně nemohou zůstat bez povšimnutí a měla by být veřejnosti vysvětlena. Přesvědčit se o tom můžete sami na videozáznamu umístěném na stránkách města (zmiňovaná pasáž začíná v čase 03:49 hod.).

Současně s tím by měli tito zastupitelé vysvětlit na základě čeho, přidělili paní Seidlerové tři dny po jmenování ředitelkou základní školy (a dva měsíce před faktickým nástupem do ZŠ Řevnice) nejvyšší možné osobní ohodnocení.

Mgr. Jan Schlindenbuch
Vytvořeno 16.10.2015 21:37:53 | přečteno 628x | ernest
 
load