Vyhledávání

RUCH Řevnice

RUCH Řevnice
Nové očkovací centrum Dobřichovice. Foto Neubert.cz

Nové očkovací centrum Dobřichovice. Foto Neubert.cz

Leťánek zorganizuje tvořivý jarmark

Vánoce opravdu nejsou zase tak daleko, proto bychom vás jménem Leťánku rádi pozvali na druhý ročník netradičního tvořivého jarmarku, který se uskuteční v neděli 13. 12. 2015 od 9:00 do 14:00 hod. v pivotelu MMX v Letech.

Pro loňský úspěch akci opakujeme a vyzýváme všechny šikovné a tvořivé lidi z Letů, Řevnic, Dobřichovic a okolí, aby se do našeho jarmarku zapojili. Přijďte si pro inspiraci a něco pěkného vytvořit nebo inspirujte ostatní jako prodejci vlastních výrobků a organizátoři tvořivých dílen pro děti i dospělé. Vloni si děti mohly například vyzkoušet práci s keramickou hlínou, papírem a s pomocí samolepek vytvořit třeba hrneček jako dárek pod stromeček. Pevně věříme, že jarmark bude letos ještě pestřejší  a přispěje ke správnému vánočnímu naladění. V případě zájmu o účast jako prodejci se prosím hlaste do 30. 11. 2015 Hance Hůlkové na e-mail: hanka.zarubka@seznam.cz.

A také zveme na: 28. 11. 9:00 - 16:00 hod. - LETOVSKÁ KNIHOVNA - sobotní seminář RŮST LÁSKY V RODINĚ dle PhDr. Jiřiny Prekopové s Mgr. Kateřinou Neubauerovou a Jitkou Izákovou 3. 12. 16:30 - 18:00 hod. - LEŤÁNKOVSKÁ MIKULÁŠSKÁ VESELICE O veselí dětí se postará popletený čertík, kterého se určitě nebudete bát, spíš se s ním pořádně zasmějete. Společně s čertem a andělem si zatančíte, zazpíváte a zařádíte si v různých čertovských disciplínách. Účast přislíbil i Mikuláš, který společně s andělem rozdá dětem nadílku. Jitka Nosková
Vytvořeno 22.10.2015 23:38:42 | přečteno 240x | ernest
 
load