Vyhledávání

RUCH Řevnice

RUCH Řevnice
Nové očkovací centrum Dobřichovice. Foto Neubert.cz

Nové očkovací centrum Dobřichovice. Foto Neubert.cz

Malí předškoláci se zápisu trochu báli

Trochu ztrémovaní a nesví se cítilo 77 předškoláků, kteří 11. února od 14 do 19 hodiny přišli na zápis do řevnické "základky". Průvodci těm nejmenším byli žáci devátých tříd, ve čtyřech třídách se dětem věnovaly paní učitelky.

Anežka Štědronská dorazila k slavnostnímu aktu společně s maminkou a tatínkem. Školu zná už od svého staršího bratra Tondy, proto ji nic nezaskočilo. Dokázala se představit, zarecitovat básničku, s pomocí paní učitelky se dokonce jedno říkadlo naučit.  Problémy jí nedělalo ani poznávání barev, navlékání pěnových korálků či počítání.

zápis.jpg, obrázek se otevře v novém okně   Anežce Štědroňské se při zápisu věnovala paní učitelka Kateřina Lenk Foto Martin Kirov V jiné třídě budoucí školák skvěle zopakoval pod vedení Michaely Sklenářové tóny na klávesách, zavázal tkaničku i maloval. zápis1.jpg, obrázek se otevře v novém okně V jiné třídě budoucí školák skvěle zopakoval pod vedení Michaely Sklenářové tóny na klávesách, zavázal tkaničku i maloval. Foto Martin Kirov

"Letos přicházejí vzhledem malí, především chlapci. Ale všichni jsou velmi šikovní," komentovala letošní zápis ředitelka Simona Škaloudová. Škola plánuje otevřít minimálně tři první třídy. Novinkou budou od září i přípravky pro děti s odkladem docházky.

red zápis21.jpg, obrázek se otevře v novém okně
Vytvořeno 11.2.2016 19:59:30 | přečteno 136x | ernest
 
load