Vyhledávání

RUCH Řevnice

RUCH Řevnice
Nové očkovací centrum Dobřichovice. Foto Neubert.cz

Nové očkovací centrum Dobřichovice. Foto Neubert.cz

Březnová kultura v Dobřichovicích

Výstavy: Galerie Bím vystavuje do konce března obrazy Štefana Totha Od 18. března zahajuje spolek JHP škola prodejní výstavu „Hidden Cambodia“ fotografie z Kambodže v zámecké chodbě, na kterou bude navazovat 20. března promítání. [caption id="attachment_10075" align="aligncenter" width="3091"] C[/caption] 6. března v neděli, v sále MUDr. Fürsta v 15 hodin Divadlo Láry Fáry zahraje pohádku O strašidelném nádraží. Děti se ocitnou s herci na malém nádraží v Plané, kde se dějí záhadné věci a dokonce i straší. Děti se ale nemusí bát, bude to hlavně legrace. 6. března v neděli, v sále MUDr. Fürsta v 17 hodin

Architektonická setkání s A. Šarounovou tentokrát na téma gotické katedrály a posvátná geometrie. Všichni účastníci našeho setkání obdrží i písemné materiály. Nepředpokládáme žádné předchozí znalosti geometrie ze školy. Přijďte se potěšit uměním starých mistrů. Vstupné dobrovolné.

18. března v pátek, na zámku v 19 hodin

Koncert bluegrassové skupiny Poutníci. Největších úspěchů dosáhla skupina v letech 1979 - 1991, kdy byl členem skupiny banjista, skladatel a zpěvák Robert Křesťan a další hráč na banjo Luboš Malina, který je považován za jednoho z nejlepších českých bandžistů. V letech 1982 a 1983 skupina vyhrála plzeňskou Portu. Předprodej vstupenek bude zahájen od března Infocentru a v knihovně za 130,- Kč.

  20. března v neděli na zámku v 18h

Hidden Cambodia – promítání a výstava fotografií z Kambodže s výkladem. Vstupné a prostředky získané z prodeje vystavených fotek půjdou na konto internátní školy JHP, kterou před pár lety založili a dodnes finančně a materiálně podporuje spolek JHP škola.

Pořádá: M.Provazníková, www.jhpskola.cz
Vytvořeno 15.2.2016 20:10:07 | přečteno 464x | ernest
 
load