Vyhledávání

RUCH Řevnice

RUCH Řevnice
Nové očkovací centrum Dobřichovice. Foto Neubert.cz

Nové očkovací centrum Dobřichovice. Foto Neubert.cz

Ples Náruče nadchnul všechny přítomné

V sobotu 13. února se v řevnickém Liďáku konal už tradiční ples spolku Náruč tentokrát v duchu Olympiády. V zaplněném sále jsme mohli kromě olympijské pochodně vidět například reprezentační sovětský krasobruslařský pár, vodní slalomáře, Helenu Fibingerovou, úspěšnou českou ženskou biatlonovou štafetu a spousty jiných do detailů propracovaných kostýmů a masek.  Samozřejmě to vše s velmi vtipnou nadsázkou.

ples.jpg, obrázek se otevře v novém okně

Členové kapely Brumloboys s Ondřejem Hejmou

Dražba olympijských rekvizit, na kterou svými osobními věcmi přispěli Kateřina Neumannová, Dominik Hašek, Jaroslav Kulhavý a Štěpánka Hilgertová přinesla Náruči , která těchto financí využije na sociální služby pro své klienty z cílové skupiny mentálně postižených a duševně nemocných, bezmála čtyřicet tisíc korun.

Vítězem první ceny losování o ceny se stal manželský pár z Berouna – hokejista se starořeckou bohyní sportu.  Užijí si společně krásné dvě noci v hotelu Port na Máchově jezeře.

O největší show a zábavu se postarali kromě moderátora večera Ondřeje Hejmy také členové kapely Brumloboys. Publikum je nechtělo pustit z pódia a pánové, kteří odložili pro tento večer své obleky a kravaty, si to jak se zdálo také náramně užívali. Když se mikrofonu chopil Ondřej Hejma a zazněly jeho největší hitovky, sál burácel a vytleskával si přídavky.

ples1.jpg, obrázek se otevře v novém okně

Parta z Modrého domečku se na plese také bavila.

Lídr  kapely  Ladislav Bartoníček (generální ředitel společnosti SOTIO) a Petr Dvořák (generální ředitel České televize), oba členové  Brumloboys se v zákulisí svěřili, že i pro ně byl ples Náruče veřejnou premiérou. Doposud hráli pouze v uzavřené společnosti.  Tajně doufáme, že i příští rok na  plese Náruče uvidíme na pódiu tuto skvělou hudební formaci.

Děkujeme všem, kteří přišli a svojí účastí tak podpořili spolek Náruč a jeho činnost. Marie Hrdá  
Vytvořeno 22.2.2016 17:36:26 | přečteno 907x | ernest
 
load