Vyhledávání

RUCH Řevnice

RUCH Řevnice
Nové očkovací centrum Dobřichovice. Foto Neubert.cz

Nové očkovací centrum Dobřichovice. Foto Neubert.cz

Modrý domeček informuje

Denní stacionář Náruč v Dobřichovicích děkuje paní Veronice Zimové za trpělivé a osvěžující vedení jógy pro naše klienty. o. s. Náruč   Kavárna Modrý domeček - Náměstí Krále Jiřího z Poděbrad 3, Řevnice

  • Od 4. února do 4. března můžete v kavárně obdivovat reportážní snímky fotografa Zdeňka Blechy na výstavě nazvané Toulky Paříží. Zdeněk Blecha je vlastním povoláním kuchař a vařil v řadě vyhlášených restaurací po celém světě. Na jeho kuchařském umění si pochutnávali např. Bil Clinton, Michail Gorbačov a další světoví státníci. Jeho velkým koníčkem je však fotografování a tak fotil na Francouzské riviéře, v Římě, na Islandu, v Dublinu, v Thajsku, v Indii a v dalších zajímavých zemích. Rád sleduje „obyčejné dění v ulicích“ a využívá černobílé a analogové fotografie. Fotí pro gastronomické časopisy a pořádá své samostatné výstavy. Svou prací podporuje dětský fond OSN UNICEF. Jeho fotografie zdobí řadu slavných domácností, nebo golfových resortů. Nyní by rád potěšil i návštěvníky Modrého domečku. Výstava je prodejní.
  • V sobotu 31. března od 20 hodin jste zváni na benefiční Ples Náruče ve stylu MUZIKÁLU. Čeká Vás bohatý program: DJ OLDA BURDA, tombola, soutěž o nejlepší masku i pěvecké vystoupení muzikálových pěvců Žanety Železné a Martina Pošty.  Cena vstupenky: 220 Kč (vstup pouze v maskách Vaší oblíbené muzikálové postavy). Předprodej: Modrý domeček Řevnice, Nám. Krále Jiřího z Poděbrad 3, tel.602603257,www.os-naruc.cz.
Sportcentrum Liďák, Mníšecká 500, recepce tel.222356242 od 7 – do 23h        
Vytvořeno 14.1.2012 17:33:35 | přečteno 145x | ernest
 
load