Vyhledávání

RUCH Řevnice

Nové očkovací centrum Dobřichovice. Foto Neubert.cz

Zprávy z badmintonu

Sletový pohár v badmintonu V sobotu 17. 3. se uskutečnil v hale BIOS v Dobřichovicích Sletový pohár župy Jungmannovy v badmintonu. Turnaje se zúčastnili hráči a hráčky ze tří oddílů župy. Ve dvouhrách zvítězili Alena a Jiří Parkánovi, v pánské čtyřhře Radovnický, Dvořák (všichni Sokol Dobřichovice), v dámské čtyřhře sestry Homolkovy a ve smíšené čtyřhře Helena Homolková a J. Konečný jr. (všichni Sokol Jílové). T. Tomášek   Velikonoční turnaj v Řevnicích V řevnické sokolovně se uskutečnil velikonoční žákovský turnaj v badmintonu. Hrálo se systémem každý s každým na dva sety. Na třetím místě se umístil Vojta Klemperer, druhou příčku vybojovala Tereza Klepetková a celkovým vítězem se stala Kateřina Hrubá. Ke konci školního roku plánujeme obdobný turnaj mladých badmintonistů. B. Kos   3. regionální liga v badmintonu Badmintonisté Sokola Dobřichovice sehráli v neděli 15. dubna poslední kolo mistrovské soutěže v kladenské hale a zvítězili v  zápasech nad Sokolem Jílové a BaC Kladno shodně 5:3. V celé soutěži obsadili pěkné sedmé místo z celkového počtu dvanácti účastníků soutěže. Celou sezonu ukončili členové oddílu posezením v řevnickém „Liďáku“ se skvělou kuchyní i prostředím. B. Kos

Vytvořeno 19.4.2012 7:43:03 | přečteno 105x | ernest