Vyhledávání

RUCH Řevnice

RUCH Řevnice
Nové očkovací centrum Dobřichovice. Foto Neubert.cz

Nové očkovací centrum Dobřichovice. Foto Neubert.cz

Sportclub nabízí sport pro mladé

Pohybový rozvoj mládeže a výchova tenistů jsou hlavními cíli Sportclubu Řevnice. Toto občanské sdružení vzniklo před pěti lety, přesto má dnes ve svých řadách už více než stovku dětí a třicet dospělých.

Sportclub spolupracuje s řevnickou školou, do lekcí pohybové výchovy chodí děti z místních školek a má zájemce i v jiných městech Poberouní i Brd. ”Začínáme u čtyř až pětiletých dětí všeobecnou pohybovou výchovou. Pokud má někdo talent a zájem, zařadíme ho postupně do tenisové přípravy ve skupinkách,” říká trenérka Vlastimila Kubátová, která celý projekt před lety zakládala.

Tehdy měl Sportclub čtyři děti, nyní už zmíněných více než 100. Tenis se učí ve dvou formách: někteří ho chtějí mít jen pro zábavu či sportovní zručnost, jiní jdou cestou závodní výkonnosti. V té má Sportclub úspěchy. Mládežnická družstva všech kategorií se drží v krajské špičce, nejlepší hráči reprezentují na mistrovství republiky a jezdí průběžně trénovat do Prahy na Spartu, s níž Sportclub navázal spolupráci.

Zázemím Sportclubu je Sportcentrum Liďák, kde má dlouhodobou nájemní smlouvu. V Liďáku jsou tři kurty s umělým povrchem, přes zimu kryté nafukovací halou, šatny, sál, restaurace, ubytování, prostě vše, co je potřeba pro dobré zázemí. Nově Sportclub vybudoval dva antukové kurty u fotbalového hřiště Za vodou, které mají sloužit na přípravu mládeže během letní sezony. Zvýšila se tím kapacita pro děti i možnost hrát na povrchu, který je v českých poměrech tradiční.

Šíři služeb Sportcentra Liďák i možnost přihlášek do tenisové školy najdete na www.tenisrevnice.cz Objednávky akcí v Liďáku zasílejte na tenisrevnice@volny.cz a přihlášky do tenisové školy na sportclub@tenisrevnice.cz

šve

Vytvořeno 19.8.2014 14:42:03 | přečteno 84x | ernest
 
load