Vyhledávání

RUCH Řevnice

Nové očkovací centrum Dobřichovice. Foto Neubert.cz

Důležitá utkání mladší žáci v Podlázkách dvakrát vyhráli, Áčko konečně porazilo Čakovice

V neděli 24. května se hrál veledůležitý poslední turnaj mladších žáků v Podlázkách. Kluci jeli bez svého nejlepšího útočníka Radka Adamce a odehráli jej nad očekávání - získali potřebné 4 body a tím si zajistili účast v poháru České republiky, letos hraném v Mostě. Gratulujeme!

NH Řevnice – Sokol Podlázky 15:12 (4:5)

Branky: Palička 8, Zavadil 5, Hochmal 2. NH Řevnice – Sokol Bakov 7:4 (4:3) Branky:  Palička 3, Hochmal 2, Zavadil 2. Doma se však také hrála důležitá utkání! Áčko mužů hraje o setrvání ve druhé lize a o stejné postavení v tabulce se popralo s Čakovicemi! Zápas probíhal od začátku v náš prospěch a pár minut po přestávce jsme vedli i o 3 branky, ale v půli druhého poločasu se nám nevydařily 3-4 střely, hosté srovnali na 16:16 a 17:17, a tak nastal velký boj o zisk bodů! František Zavadil vzal vše do svých rukou a vstřelil rozhodující branku. Trestný hod soupeře „po čase“ ubránili dva „hubeňouři“ Zelený, Smrčka! A body jsou doma. NH Řevnice – TJ AVIA Čakovice  18:17 (11:9)   Branky: Knýbel 6, Hartmann 6, Zavadil 4, Stříž 2. Béčko mužů hrálo zápas se Starou Hutí. Byli jsme blízko vítězství, ale nedopadlo to dobře. Prohra o tři branky neodpovídá dění na hřišti. NH Řevnice – Stará Huť 21:24 (9:12)  Branky: Veselý M. 8, Jelínek 5, Veselý P. 6, Kraus 2. Petr Holý
Vytvořeno 25.5.2015 14:32:11 | přečteno 360x | ernest