Vyhledávání

RUCH Řevnice

RUCH Řevnice
Nové očkovací centrum Dobřichovice. Foto Neubert.cz

Nové očkovací centrum Dobřichovice. Foto Neubert.cz

Oblastní přebor: V Čakovicích jsme nenechali ani bod

V sobotu 23.dubna  jela naše družstva k zápasům OP do Čakovic, kde se všem podařilo bodovat naplno. Družstvo koeduků (kluci + holky) vyhrálo jasně v obou zápasech a družstvo starších žáků i přes počáteční ostych před vyspělejšími obránci domácích nakonec také svého soupeře jasně přehráli 19:11.

Na úspěchy našich nejmladších navázali i muži „B“, kteří se sice nedokázali první poločas prosadit proti praveteránovi Jirkovi „Rysákovi“ v brance čakovických a skórovali pouze třikrát proti pěti brankám domácích. Naštěstí ve druhém poločase už začaly padat i šťastné branky a konečně se začalo dařit proměňovat i početná trestná střílení. Naši zápas otočili na 16:13 v náš prospěch.

V neděli jeli k dalším dvěma utkáním mladší žáci do Podlázek, s žáky Podlázek jasně vyhráli, ale s Bakovem zopakovali závěrečný kolaps z minulého týdne a ztratili nejprve vedení 7:4 a poté i oba body za prohru 12:13! Přesto stále vedou tabulku s náskokem 7 bodů.

II. liga: Na zahájení nejtěžší soupeř - Nýřany

V neděli 24.4. jsme přivítali na našem hřišti družstvo TJ DIOSS Nýřany, které je mixem velezkušených a několikanásobných mistrů a těch, co teprve zkušenosti sbírají. A rozdíl byl hlavně v efektivitě střelby. Zatímco střelci Nýřan nepotřebovali ke skórování žádné velké šance, přesto razantní a přesné střely si naší síť skoro vždy našly, my jsme si vypracovali dost šancí, ale brankář hostí nám ve většině případů nedopřál zápis gólu. K tomu se přidaly i drobné technické chyby a výsledek „o deset“ byl na světě. Nutno podotknout, že za nás většinu zápasu odehráli mladíci Lukáš Martin v brance a Vojta Šnajberk na obraně, kterého po drobném zranění musel zastoupit útočník Luboš Dlouhý.  Nejvíce branek do sítě hostí protlačil Hartmann 7, dále Knýbel 6, Zavadil 5 a Stříž 1.

NH Řevnice - TJ DIOSS Nýřany  19:29 (7:13) František Zavadil    
Vytvořeno 26.4.2016 17:09:18 | přečteno 114x | ernest
 
load