Vyhledávání

RUCH Řevnice

RUCH Řevnice
Nové očkovací centrum Dobřichovice. Foto Neubert.cz

Nové očkovací centrum Dobřichovice. Foto Neubert.cz

Vlk Fenri bude řádit na Jezírku

Orientační běžci z Řevnic mají ve znaku vlka Fenriho ze skandinávské mytologie. Už rok a půl trénují přes zimu v místním Sokole, na jaře se jejich tělocvičnou stávají lesy a rokle v okolí. Ačkoliv závodní sezóna začala nedávno, stihli už přivézt cenné vavříny z lesů středočeského kraje. Alžběta Maříková je přebornice oblasti na krátké trati, Matyáš Vrba byl na stejném závodě třetí. Nikola Skripnik vyhrál oblastní přebor ve sprintu. Na nejvyšších stupních se v oblastním žebříčku vystřídali: Vojtěch Dušek a Agáta Geffertová.

Máme radost, že pořadatelé z Univerzitního klubu Praha pořádají národní žebříček Čechy pro nás v domácím terénu. Těšíme se, že si zazávodíme s nejlepšími a zveme i vás. V Halounech – na louce pod Jezírkem (Loc: 49.8905°N, 14.2169°E) bude o víkendu 14. a 15. května 2016 centrum závodů v orientačním běhu.

Pořadatelé z USK Praha připravili i řadu tratí pro příchozí veřejnost - od nesoutěžních zážitkových tratí pro začátečníky a rodiny s dětmi po tratě pro zkušené outdoorové nadšence, kteří očekávají pořádnou výzvu.

 Přihlášky se přijímají i na místě, v sobotu od 9 hodin, v neděli od 8 hodin, škálu tratí a podrobné informace najdete na webu závodu www.uskob.cz/poradani/zb16.

 Ondřej Skripnik orient.jpg, obrázek se otevře v novém okněUprostřed Alžběta Maříková přebornice oblasti na krátké trati v kategorii D10.  
Vytvořeno 28.4.2016 12:29:55 | přečteno 446x | ernest
 
load