Mokropeský masopust se posunul vzhledem k prázdninám

mokropeskýmasopustLetošní ročník 28. Mokropeského masopustu organizátoři posunuli o týden vzhledem k jarním prázdninám místních dětí, tedy na 13. února od 14 hodin. Také hlavní partneři ve zdobení náměstí, Mokropeská školka, která vyrábí báječný jitrničkový strom, by ho nestačila ozdobit.

Na programu bude skupina Mifun, vystoupení skákačů na chůdách a Masopustního spolku, které bude jako vždy zakončeno odměňováním místních děti, které budou mít masky  k jejich vystoupením.

Poté se Masopustní spolek, doprovázený masopustní kapelou Dixi ze vsi , vydá na první krátkou obchůzku zahrát místním hospodyňkám, a to ulicemi Ke hřisti, Na drahách, Kubánská a pak Ukrajinskou zpět na Masopustní náměstí. Vy, kdo se nebudete chtít obchůzky zúčastnit, můžete zůstat na náměstí, kde bude samozřejmě připraveno občerstvení a v tomto čase  Vám k tomu zahraje kapela Old Fashion Trio.

Potom bude průvod pokračovat ulicí Topolskou, Bulharskou, přejde ulici Dr. Janského do Rumunské a vrátí se na Dr. Janského ke kinu a poslední zastávka bude u Mokropeské kapličky, kde zazvoníme a zazpíváme všem, kteří již nejsou mezi námi. Potom se přesuneme do restaurace U Králů, kde bude taneční zábava a hrát bude Jazz Pavla Kopačky až do 23 hod. Po 23. hod. ho vystřídá Acoustic Nosice Band, který bude hrát cca do 1 hod. Více informací najdete na www.mokromasopust.cz .

za Masopustní  spolek Jana Padouková