AKCE OS Náruč v únoru a v březnu 2013

Kavárna Modrý domeček v Řevnicích se 4. 2. 2013 otevírá po lednové rekonstrukci. K té jsme se odhodlali především proto, že jsme chtěli zlepšit pracovní podmínky zaměstnanců se zdravotním postižením, ale také prostředí pro naše zákazníky. Novinkou pro ně bude skleněné zádveří, které zabrání průvanu a chladu. Dále pak klimatizace kavárny a kuchyně, bar s velkou pekařskou vitrínou, nové osvětlení a kuchyň s kompletním vybavením. Rekonstrukci kavárny jsme mohli uskutečnit díky Nadačnímu fondu Avast, Nadaci OKD, Nadaci Charty 77 - Konta Bariéry, Nadaci České pojišťovny, také díky společnosti Marsh a jejich partnerským pojišťovnám. Samozřejmě i díky MAS Karlštejnsko. Všem za finanční podporu velice děkujeme. V Novém roce se chceme soustřeďovat na rozšíření nabídky o gurmánské speciality od naší gastro profesionálky paní Pavly Stine, která u nás po celý tento rok bude pracovat za podpory Nadace Vodafone a jejího projektu ROK JINAK.
Věříme, že návštěvníci budou inovací interiéru i sortimentu nadšeni stejně jako my. Od 4. do 27. 2. chystáme výstavu fotografií z vysokohorských průsmyků v Ladaku v oblasti zvané Malý Tibet s vernisáží 12. 2. od 19 hodin, na které je slovem i obrazem provedou cestovatelé Pavel Matoušek a David Malec, (viz pozvánka v příloze).

V sobotu 16. 3. 2013 chystáme již IX. benefiční ples Náruče 2013, který se uskuteční ve 20 hod. ve SPORTCENTRUM LIĎÁK v Řevnicích. Letos ve stylu LETNÍ PÁRTY, Hawai, slunce, pláže a koktejly. K atmosféře léta přispějí známé letní pecky od DJ Oldy Burdy, různé styly reque, makarény, lambády a podobně. Asi největší atrakcí však bude neuvěřitelná stylová módní přehlídka, která Vás jistě pobaví. Na návštěvníky čeká soutěž o nejlepší letní kostým a samozřejmě bohatá tombola. Vstupné bude 220 Kč na osobu. Předprodej vstupenek od poloviny února: Modrý domeček Řevnice, náměstí Krále Jiřího z Poděbrad 3, tel. 602603257 nebo Sportcentrum Liďák, Mníšecká 500, recepce tel. 222356242, 7-23 hod. Více na www.os-naruc.cz

ŠH