Taneční se stěhují do Řevnic

Možná jste již zaregistrovali, že v sousedních Dobřichovicích probíhají taneční kurzy. Letos v říjnu se ale z důvodu větší kapacity sálu přesouvají do Řevnic do „Liďáku“.

Co můžete čekat? Připravili jsme pro Vás dvě úrovně kurzu. První pro úplné začátečníky, které provedeme základními variacemi krok po kroku a druhý kurz je určen pro pokročilé páry. Lekce budou probíhat od poloviny října každý pátek vždy od 18.00 a od 20.00 hodin. Naučíte se jak standardní, tak latinskoamerické tance. Každá sezona je zakončena závěrečným plesem a v případě, že si budete chtít taneční umění ještě prohloubit, můžete se zúčastnit tanečního soustředění.

Jistě Vás napadá otázka, co na sebe? Zapomeňte na velkou večerní toaletou a nepohodlné sako. Na to, abychom Vás naučili tančit, je nepotřebujete. Postačí Vám jakékoli společenské oblečení, ve kterém se budete cítit dobře a můžete se v něm volně pohybovat. Pánům postačí tmavé kalhoty a košile s kravatou.

Pokud se chcete odreagovat od každodenních starostí a zároveň udělat něco pro sebe, je pro Vás tanec tou správnou volbou. Nejen že si zlepšíte koordinaci pohybu celého těla, ale musíte zapojit i mozkové závity. Kromě toho se zde poznáte s novými přáteli a zažijete spoustu legrace. Společenský tanec je určen pro všechny věkové kategorie či úrovně pohybového nadání. Více informací naleznete na webových stránkách www.tanecni-praha.cz.

Na viděnou se těší Růžena Hartmanová