Akce Náruče v září

Kavárna Modrý domeček na náměstí v Řevnicích Vás srdečně zve na výstavu fotografií CO KDE LÉTÁ, ANEB POHLED DALEKOHLEDEM DO PTAČÍ ŘÍŠE. Autory výstavy jsou  MVDr. Zdeněk Valeš a MVDr. Vladimír Šoltys.

Výstava potrvá od začátku září do 6. října a jejím vyvrcholením bude přednáška o pozorování volně žijících ptáků (birdwatchingu ) a jeho možnostech v nejbližším okolí Řevnic. Přednáška se uskuteční ve čtvrtek 26.9. od 19 hodin v kavárně Modrý domeček. Její praktickou částí pak bude ornitologická vycházka v sobotu 28. září v rámci Festivalu ptactva. Sraz v 8:00 na Palackého náměstí.

Festival ptactva je kampaní BirdLife International, která má za cíl upozornit na fenomén ptačí migrace a na nebezpečí, která ptáky na jejich cestách mohou potkat. Festival připadá na první říjnový víkend, kdy partneři BirdLife International organizují v jednotlivých evropských zemích vycházky do přírody spojené s pozorováním ptáků a dalším doprovodným programem.

V říjnu chystáme výstavu a prodej obrazů z 11.aukčního salonu výtvarníků Konta Bariéry. Budete si moci zakoupit kvalitní obraz od známých českých výtvarníků za nízkou cenu a ještě tím podpoříte charitativní činnost Konta Bariéry.

 Občanské sdružení Náruč, Kavárna Modrý domeček, Náměstí Krále Jiřího z Poděbrad 3, Řevnice