Na start slalomu se postavily čtyři desítky běžců

V sobotu 4. 11. 2017 uspořádal SKI KLUB Řevnice Lesní slalom již po dvaačtyřicáté. Ředitelem závodu a stavitelem trati byl jako doposud ve všech ročnících Petr Holý. Kvůli poškození některých stromů při nedávné vichřici byla trať závodu přesunuta blíže k modré turistické cestě. Ani chladné počasí a mlha dole v Řevnicích neodradilo 40 závodníků, kteří se dostavili na start.

Na závodníky čekaly hodnotné ceny od sponzorů akce, firem PROSPORT PRAHA s.r.o. (velkoobchod, internetový obchod sportovním zbožím) a EKORENT s.r.o. (leasing zdravotnické techniky) a poděkování si v neposlední řadě zaslouží i Městský úřad Řevnice, který se spolupodílel na financování akce. V absolutním pořadí zvítězil Ondřej Procházka velice hodnotným časem 49,4 s a v ženách teprve patnáctitiletá Eliška Sudková, rovněž ve skvělém čase 56,5 s. O tom, že v mládežnických kategoriích nastupuje velmi silná generace, svědčí i ti, kteří v absolutním pořadí získali druhé místo: patnáctitiletý Adam Sudek a desetiletá Agáta Geffertová. Příslibem pro budoucnost jsou i nejmladší závodníci, Tabita Granátová a Jarda Kukačka, kterým byly teprve dva roky. Jan Čermák,